Hakkımızda

 

2017 yılında İç mimari sektöründe küçük, orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, teknolojideki ve tasarımdaki son yenilikleri takip ederek mekanlarınızın kalite ve konfora ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan 7016 Mimarlık, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek tasarım dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük tasarım projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin ve Avrupa’nın her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği projeleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan 7016 Mimarlık’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

7016 Mimarlık ailesi tüm tasarım ve uygulama projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Hakkımızda